Oferta

bm

 

Ślub to niezwykłe wydarzenie wypełnione pozytywnymi emocjami, nieoczekiwanymi zwrotami akcji i wzruszeniami. Już od momentu przygotowań, mimo iż jesteście lekko poddenerwowani, by wszystko wyszło jak najlepiej, to jednak szczęśliwi i pełni nadziei. Przygotowania do ślubu, kiedy ONA dbając o każdy szczegół chce wyglądać inaczej niż zwykle, a ON sprawić, że jej serce zabije mocniej. Taką właśnie rzeczywistość kreuje Wasza miłość. Ona dyktuje Wam co i jak, ona sprawia, że oddychacie mocniej niż zwykle – żyjecie miłością.

oferta 4Kochani!
Niezwykle ważne podczas przygotowywania się do ślubu, jest wybór właściwej oprawy. I tutaj mamy na myśli sprawy związane z tymi najmniejszymi elementami aż po te konkretniejsze, jak chociażby wybór sali weselnej, orkiestry, tortu, czy też fotografa i kamerzysty.


Czym sugerujecie się przy tego typu wyborach?
Jesteśmy przekonani, że w głównej mierze myślicie o tym, by wszystko było na sto procent dopracowane. Wasza decyzja musi być w pełni świadoma – musicie być pewni swojego wyboru.
Ktoś może powiedzieć, że wybór fotografa, czy kamerzysty to błahostka. Bo przecież każdy może coś tam popstrykać. Niestety nie. Nie liczy się to, kto ma ,,jakiś” tam sprzęt, ale to, kto wykorzysta go w pełni i będzie gotów na wyzwanie, jakim jest uchwycenie tego, co z pozoru wydaje się być nieuchwytne. Do Waszych emocji, wzruszeń nie można pozować! Wy macie cieszyć się sobą w sposób naturalny, a fotograf ślubny zrobić wszystko, by wyłapać te najpiękniejsze perełki wśród emocji.

Gdy za kilka lat wrócicie do zdjęć, to co chcecie zobaczyć? Pozowane ujęcie, czy może Waszą spontaniczność, spojrzenia inne niż zwykle i tą MIŁOŚĆ, która doprowadziła Was tam gdzie jesteście? To jest główne zadanie fotografa. My mamy sprawić, by po latach wspomnienia do Was wróciły. oferta 1 
W swojej pracy spotykamy się w różnymi parami, każda z nich jest inna - wyjątkowa. Jesteśmy troszkę jak Wasz cień. W sposób subtelny, przyglądamy się Wam i rejestrujemy najbardziej nieoczekiwane momenty. To, jak Panna Młoda szepcze na ucho Ukochanego ,,kocham Cię”, a w jego oczach pojawiają się iskierki. To właśnie te iskierki są nie do podrobienia. My chcemy dla Was je wyłapać, uwiecznić.

W dniu ślubu towarzyszymy Wam od momentu przygotowań do oczepin oraz w dniu pleneru - w innym ustalonym z Wami terminie i miejscu.
Tworzony przez nas reportaż jest realizowany na najwyższej jakości sprzęcie. W pakiecie otrzymujecie od nas ekskluzywną fotoksiążkę, w skórzanej oprawie, pakiet zdjęć nagrany na CD oraz film nagrany na pendrive z grawerem w skórzanym pudełeczku. Film zawiera nie tylko relację wydarzeń od przygotowań do oczepin, ale również teledysk ślubny. Teledysk kręcimy w dniu pleneru. Mamy cały dzień dla siebie, nie musimy się nigdzie spieszyć, przez co nagranie będzie dopracowane i bez niepotrzebnych pomyłek.
Każda oferta może być wzbogacona o dodatkowe opcje, wszystko jest uzależnione od Waszych upodobań i oczekiwań.

Jesteśmy elastyczni i to dla Was chcemy tworzyć jak najbardziej wspaniały materiał fotograficzny i filmowy.

Zapraszamy na spotkanie, gdzie będziecie mięli okazję zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje, przykładowe fotoksiażki, portrety, teledyski.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

e-mail:  

tel.: 606 479 303