Referencje

Referencje Kasia i Krystian

Serdecznie dziękujemy Ani i Łukaszowi za wspaniały film i przepiękne zdjęcia z tego najważniejszego dla nas dnia! Współpraca z Wami zwłaszcza podczas pleneru była super zabawą i niezwykłą przygodą. Jesteśmy szczęśliwi, że to Wy byliście z nami w tym wyjątkowym czasie! Polecamy całym sercem! :)

Kasia i Krystian

Fotoksięga jest niebanalna, nienudna, nieklasyczna po prostu GENIALNA ? Nie pozostaje nam nic innego jak tylko bardzo podziękować za pełen profesjonalizm i zachwycające zdjęcia! Z całego serca polecamy przyszłym Parom Młodym. Mogą być pewni, że ten najważniejszy dzień w ich życiu zostanie przecudnie uwieczniony na wieki w przepięknie wykonanej i nowoczesnej fotoksiędze! Jesteśmy zadowoleni w 100%, a nawet więcej! Jesteście Aniu&Łukaszu przesympatyczną Para z którą współpracuje się świetnie. Dzięki Wam mamy przepiękna pamiątkę, którą wszyscy są zachwyceni. DZIĘKUJEMY:)

Angelika i Daniel
Referencje Angelika i Daniel
Referencje Justyna i Krzysztof
Ogromnie dziękujemy za przepiękne uwiecznienie najwspanialszych chwil w naszym życiu. Zdjęcia są cudowne, przede wszystkim bardzo naturalne i oryginalne. Będą przywoływać świetne wspomnienia i uśmiech na twarzy, kiedy będziemy na nie patrzeć. Współpraca z Panem Łukaszem, była czystą przyjemnością. Jakby nie patrzeć w naszej rodzinie zrobiłeś już nie jedną sesje i to na pewno nie koniec:) .Dziękujemy jeszcze raz, na pewno będziemy polecać znajomym.

Justyna i Krzysztof
Gdy zaczęliśmy planować nasz ślub nie mieliśmy pojęcia kogo wybrać aby uwiecznił nam ten nasz najpiękniejszy dzień, aż do czasu gdy poznaliśmy Pana Łukasza. Byliśmy zachwyceni jego zdjęciami więc podjęliśmy decyzję, że to właśnie On będzie nam towarzyszył w tym naszym dniu :). Miły, sympatyczny, wesoły, pełen profesjonalizmu i ciekawych pomysłów- tak szczerze można określić właśnie Pana Łukasza. Zdjęcia z naszego ślubu wzbudzają zachwyt, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Dzięki nim oglądając je za kilka lub kilkadziesiąt lat będziemy z sentymentem wspominać tą najważniejszą w naszym życiu chwilę.... no i oczywiśce człowieka który ta chwilę uwiecznił na fotografii dlatego z wielką przyjemnością polecamy i będziemy polecać usługi Pana Łukasza :).

Sylwia i Radek
Referencje Sylwia i Radek
Referencje Justyna i Maciej
Szukając fotografa na Nasz ślub, nie ukrywamy mieliśmy pewne obawy, ponieważ nie znaliśmy Pana Łukasza . Polecił nam Go Kamerzysta . Mając na głowie natłok spraw związanych z weselem, bez wahania zgodziliśmy się (chociaż to z głowy). Teraz jesteśmy szczęśliwi, ze dokonaliśmy takiego wyboru. Rok później mieliśmy przyjemność pozować do zdjęć Pana Łukasza na weselu brata- również zachwycające. Oglądając Nasze ślubne zdjęcia wiemy, że wracając do nich teraz, czy za kilkanaście lat, nigdy Nam się nie znudzą. Wspaniały fotograf, kreatywny z burza pomysłów, który potrafił pokazać najlepsze drzemiące w Nas pokłady radości w tak ważnym dniu to skarb. Serdecznie i z całym przekonaniem polecamy Pana Łukasza. Świetny profesjonalista, fajny z dużym poczuciem humoru człowiek.

Dziękujemy, Justyna i Maciek
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Zarówno do samej pracy fotografa podczas ceremonii ślubu i wesela, jak i jej efektów nie mamy żadnych zastrzeżeń - przeciwnie, wszystko odbyło się zgodnie ze sztuką i na najwyższym poziomie. Fotografie z naszego ślubu są i będą na pewno skutecznie pomagały podtrzymywać najlepsze wspomnienia. Zdjęcia zostały zrobione perfekcyjnie, zwłaszcza plener wyszedł rewelacyjnie. Fotograf jest osobą bardzo sympatyczną i ma masę fajnych pomysłów. Z całą odpowiedzialnością polecamy Tego fotografa! Chcecie mieć zdjęcia szybko i profesjonalnie to się nie wahajcie, trafiliście na odpowiednią stronę!

Patrycja i Wiesław
Referencje Patrycja i Wiesław